PROJEKTOWANIE STRON WWW

POKAŻ, ŻE JESTEŚ TUTAJ

Projektowanie stron www mamy we krwi, to nasza pasja od 2005 roku. Lata doświadczenia, pokazało nam, że projektowanie strony www, to złożony proces, który wymaga dużej wiedzy i świadomości biznesu oraz Twojego przyszłego klienta! Zaprojektujemy dla Ciebie stronę www, która będzie w pełni odpowiadać Twoim oczekiwaniom, a jednocześnie będzie podobała się najważniejszej osobie w przestrzeni internetu, czyli Twojemu klientowi.. U nas projektowanie stron www jest na wyższym poziomie. Nasze strony przechodzą optymalizację SEO (Search Engine Optimization), dzięki tym zabiegom zbudujemy drogę do Twojej firmy, który schowany jest w internetowym lesie, a Twoi klienci zaczną Cię dostrzegać.

WYBIERZ USŁUGĘ

PROJEKTOWANIE STRON WWW I ZYSKAJ

projektowanie strony www - modern design

NOWOCZESNY DESIGN

Twoją stronę projektujemy z zachowaniem wszystkich Twoich oczekiwań, uwzględniając aktualne trendy oraz Twoich klientów!

projektowanie stron www rezponsywne projektowanie

RESPONSYWNOŚĆ

Twoja strona zawsze będzie dobrze wyświetlać się na każdym rodzaju ekranu, ponieważ rezponsywność to oczekiwane projektowanie strony www!

projektowanie strony www optymalizacja seo

OPTYMALIZACJĘ SEO

Twoja strona będzie szybko wgrywać się, co będzie przekładać się bezpośrednio na liczbę odwiedzin Twoich klientów, którzy szukają oferty w internecie!

PROJEKTOWANIE STRONY WWW - OPIS PROCESU

projektowanie stron www oczekiwania

TWOJE OCZEKIWANIA

Zrealizowanie prawidłowo usługi projektowanie strony www wymaga trochę pracy i od nas i od Ciebie. Tak musisz nam w tym pomóc. Projekt strony wymaga przedstawienie Twoich wymagań co do wyglądu, najlepszym sposobem jest przesłanie nam przykładowych stron internetowych, dodatkowo potrzebne będzie przygotowane przez Ciebie LOGO firmy oraz wymagana kolorystyka strony internetowej! Oczywiście pomożemy w wyborze kolorów, więc nie ma problemu!

projektowanie stron www poznajmy twojego klienta

POZNAJMY TWOJEGO KLIENTA

Przekornie napisałem "Poznajmy Twojego klienta", bo większość firm nie ma pojęcia, kim są ich klienci, którzy wchodzą na ich stronę internetową. Opowiedz nam o Twoim kliencie, kim jest? W jakiej grupie wiekowej i społecznej się znajduje? Czy jest kobietą, mężczyzną, a może korporacją? To bardzo ważne aspekty w procesie projektowania strony www. Bez tego możemy zaprojektować stronę internetową dla Ciebie, ale nie dla Twoich przyszłych klientów i ich oczekiwań!

projektowanie strony www czas decyzji

PROJEKT GRAFICZNY

Mając te wszystkie informacje, przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej (zwykle 3 dni robocze). Po zaprojektowaniu przedstawiamy 2 projekty graficzne. Potrzebujemy Twojej decyzji, który projekt będziemy dalej rozwijać? Po decyzji rozpoczynamy realizację ewentualnych poprawek do wybranego projektu i przygotowujemy ostateczną wersję (zwykle 3 dni robocze, uzależnione jest to jednak wielkością projektu). Została jeszcze optymalizacja SEO i kończymy, strona gotowa do instalacji. Proces projektowanie strony www został zakończony

PISANIE TEKSTÓW NA STRONĘ

Pozostało tylko rozpocząć pisanie tekstów na stronę www, i tu się polecamy. Przeczytaj o usłudze copywriting - pisanie wartościowych tekstów na stronę www i pozwól zaangażować Twojego klienta do kupna usług lub produktów na Twojej stronie internetowej! Z usługi copywriting - pisanie tekstów na stronę www zaczyna korzystać coraz więcej firm, co automatycznie przekłada się to na wzrost ich pozycji w wyszukiwarce Google oraz na większa ilość klientów kupujących ich produkty lub usługi! To prosta matematyka, większa pozycja w Google, większy ruch na stronie, więc większa sprzedaż.

Jak widzisz proces usługi projektowanie strony www, nie jest procesem skomplikowanym, jednak potrzebuje on troszkę czasu, aby mógł przyciągać Twoich przyszłych klientów i zachęcał do pozostania na Twojej stronie www, a tym samym zachęcał do przejrzenia całej Twojej oferty. 

Masz jakieś pytania do przedstawionej oferty, nie ma problemu, dzwoń do nas: +48 531201256 lub napisz do nas: na-pewno-odpiszemy@stronywww24.pl

CECHY NASZYCH STRON WWW

NASZE STRONY WWW WYRÓŻNIAJĄ SIĘ W GĄSZCZU INTERNETU

BO NA KAŻDYM EKRANIE WYGLĄDAJĄ DOBRZE

Projektowanie strony www z zachowaniem wszystkich wymagań technicznych stworzonych przez konsorcjum W3C to nie lada gratka. 

Ale jak nie my, to kto? – cytując znaną piosenkę. Oczywiście dajemy radę to zrealizować, ponieważ projektowanie stron www to nasza pasja i chętnie się nią dzielimy. A to wszystko po to, byś był zauważony w internecie.

BO SZYBKO SIĘ WGRYWAJĄ

Projektowanie stron www pamiętając o prędkości to dla nas pestka, bo najważniejsze jest, aby Twój klient wszedł na stronę i szybko otrzymał to czego szuka. Optymalizacja SEO jest za to odpowiedzialna.

Nie uwierzysz, ale prawie 50% wejść na Twoją stronę www może nie dojść do skutku, jeżeli strona wgrywa się dłużej niż 3 sekundy.Takie są statystyki.

BO PRZYJEMNIE SIĘ PO NICH PORUSZA

Nasze strony www projektujemy z myślą o Twoich przyszłych klientach, bo to oni będą po niej się poruszać i szukać informacji na temat Twoich produktów lub usług, sposób poruszania powinien być dostosowany do niech.

Musisz zrozumieć, że wszytko co Tobie się podoba, nie koniecznie podobać się będzie Twoim klientom.

BO TWOIM KLIENTOM SIĘ PODOBAJĄ

Projektowanie strony www to nie projektowanie dla Ciebie, lecz dla Twojego przyszłego klienta. To jemu ma się podobać. To on będzie oceniał profesjonalizm Twojego biznesu przez pryzmat strony www.

Musisz nam wybaczyć, jeżeli czegoś Twojego nie uwzględnimy w projekcie strony www, to tylko dlatego, abyś nie tracił klientów.

CENY PAKIETÓW

PROJEKTOWANIE STRON WWW

MINI - Onepage

Projektowanie stron www
599PLN 299PLN
 • 1 strona
 • 5 pozycji menu
 • 1 domena
 • Czas realizacji: 3 dni
 • Zdjęcia na stronę
 • Optymalizacja SEO szablonu
 • Instalacja szablonu

MID - 10 podstron

Projektowanie stron www
1999PLN 999PLN
 • 10 podstron
 • 10 pozycji menu
 • 1 domena
 • Czas realizacji: 14 dni
 • Zdjęcia na stronę
 • Optymalizacja SEO szablonu
 • Instalacja szablonu

USŁUGI DODATKOWE PŁATNE

HOSTING STRONY WWW

Jeżeli nie wiesz co to jest hosting i nie wiesz jak za to się zabrać, chętnie wspomożemy Cię. Hosting stron www to nic innego jak miejsce na przechowywanie w internecie Twojej strony WWW. Dzięki hostingowi dostęp do Twojej strony oraz poczty elektronicznej jest przez 24/7 w tygodniu. 

Usługa zawiera: wybór hostingu, pomoc przy zakupie oraz pierwsza podstawowa konfiguracja (adres e-mail, adres strony www). 

KOSZT USŁUGI: 250 pln netto

INSTALACJA WORDPRESS

Nasze strony www wymagają zainstalowanego darmowego CMS na Twoim hostingu, Nasze strony wymagają WordPressa. Jeżeli poradzisz sobie sam z instalacją WordPressa, to ta usługa nie jest dla Ciebie. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy przy tym, to jak najbardziej powinieneś skorzystać z tej usługi.

Usługa zawiera: stworzenie bazy danych, zainstalowanie najnowszej wersji WordPressa na Twoim hostingu oraz pierwsza konfiguracja.

KOSZT USŁUGI: 100 pln netto

COPYWRITING

Copywriting – pisanie treści na stronę www to usługa dla tych, którym zależy na odnajdowaniu ich oferty w internecie przez przyszłych klientów. Piszemy teksty, które są zoptymalizowane pod SEO, dzięki czemu wyszukiwarki wyżej pozycjonują Twoją stronę, dodatkowo tekst czyta się przyjemnie i lekko, co zdecydowanie przełoży się na większą sprzedaż.

Usługa zawiera: analizę słów kluczowych, burzę mózgów z Tobą w celu określenia Twojego klienta, jeżeli tego jeszcze nie zrobiliśmy. Napisanie tekstu na stronę www.

KOSZT USŁUGI: wyceniany indywidualnie

WPROWADZENIE TREŚCI

Zakończyliśmy projektowanie stron www, masz już napisane przez copywritera teksty, teraz trzeba wstawić je w odpowiedni sposób, aby dobrze się czytało. Uwierz mi odpowiednie wstawienie treści do strony www również wymaga profesjonalnej wiedzy. Algorytmy wyszukiwarki Google analizują wiele parametrów poukładanych treści na stronie, sprawdzają wiele aspektów formatowania tekstu, położenia, odstępów po między liniami itp. 

Usługa zawiera: wstawienie tekstu, formatowanie, przygotowanie formatowania SEO friendly.

KOSZT USŁUGI: wyceniany indywidualnie

 

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

administracja stroną www

Administracja stroną internetową

Czy potrzebna Ci jest administracja stroną www?

A czy Twoja strona jeszcze działa? A może została już zhakowana i haker właśnie kradnie pieniądze Twoim klientom, gdy Ci płacą za Twoje usługi/produkty, których nie dostaną?
Wiesz kto będzie za to odpowiedzialny? No niestety TY

Ochronimy Ciebie! Dowiedz się więcej o usłudze

ADMINISTRACJA STRONĄ INTERNETOWĄ WWW

copywriting - pisanie tekstów www

Copywriting - pisanie tekstów

Czy muszę zastosować copywriting?

Czy Twoja strona jest martwa? Brak jej ikry? Opis Twojej usługi/produktu jest nijaki? Niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji? Musisz to zmienić!
Klient szuka wartościowych opisów usługi, by zdecydować!

Napiszemy dla Ciebie! Poczytaj więcej o usłudze

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI