POZYCJONOWANIE STRON WWW

POZWÓL ZNALEŹĆ SIĘ KLIENTOM

Pozycjonowanie stron www to usługa skierowana do firm, które chcą uzyskiwać co miesiąc nowych klientów! Pozycjonowanie strony www to szereg połączonych ze sobą czynności, które trzeba wykonać na Twojej stronie internetowej. Przed rozpoczęciem pozycjonowania robimy pełny audyt strony www wraz z analizą słów kluczowych! To on daje nam obraz Twoich problemów. Po przeprowadzonym audycie decydujemy co trzeba na stronie wykonać, aby uzyskać wysoka pozycję w wyszukiwarce Google. Pytasz o cenę? Cena uzależniona jest od prac potrzebnych do wykonania na Twojej stronie www!

WYBIERZ USŁUGĘ

POZYCJONOWANIE STRON WWW i ZYSKAJ

pozycjonowanie stron www lepsze rezultaty

LEPSZE REZULTATY

Pozycjonowanie stron www zadba o jakość Twojej strony, o prędkość wgrywania się strony, co bezpośrednio przełoży się na pozycję w Google!

pozycjonowanie strony www niższy budżet

NIŻSZY BUDŻET

Pozycjonowanie strony www pozwoli zmniejszyć budżet Twoich kampanii reklamowych, ponieważ będąc wyżej łatwiej dotrzesz do Twoich klientów!

pozycjonowanie stron www opłacalna inwestycja

OPŁACALNĄ INWESTYCJE

Pozycjonowanie stron www przestanie być dla Ciebie kosztem, a stanie się opłacalną inwestycją dla Twojej firmy oraz strony internetowej!

KONKURENCJA JUŻ TO ZROZUMIAŁA

Zastanawiasz się pewnie nie raz, czemu Twoja konkurencja jest tak wysoko w wynikach wyszukiwania Google? Odpowiedź jest prosta! Oni już zrozumieli, żeby biznes się kręcił, to strona www musi być pozycjonowana! Nie ma innego wyjścia. Dzięki usłudze pozycjonowania, Twoi klienci częściej odnajdują Twoją stronę, co bezpośrednio wpływa na ruch na stronę internetową, a to zwiększa możliwości sprzedażowe. Dzisiaj pozycjonowanie stron www jest mega wymagającą czynnością! Trzeba mieć wiedzę z wielu dziedzin naszego życia. Nie wystarczy mieć wiedzę informatyczną! Zaufaj specjalistom!

TAK PRZYGOTOWUJEMY TWOJĄ STRONĘ

AUDYT STRONY WWW

To musimy wykonać w pierwszej kolejności, bez tego ani rusz! Audyt strony www pokaże nam co trzeba poprawić w stronie www, aby pozycja w Google była wyższa. To będzie nasz wstęp do wyższej pozycji w Google!

Dowiedz się więcej na temat audytu strony www!

REALIZACJA STRONY WWW

Jest szansa, że będziemy musieli po audycie strony www przedstawić jedyne możliwe rozwiązanie, jak stworzenie od nowa całej strony, ponieważ realizacja pozycjonowania na Twojej  stronie jest nie osiągalna!

Sprawdź naszą projektowanie stron www!

OPTYMALIZACJA SEO

To kolejny krok, czyli ustalenie działań, które mają na celu uzyskanie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Analizujemy Twoją konkurencje, sprawdzamy jak oni działają i zastanawiamy się jak możemy Ci pomóc!

Zobacz jak wygląda proces optymalizacji SEO!

OPTYMALIZACJA ZDJĘĆ

Google analizuje wagę (ciężar) Twojej strony www. Jeżeli strona szybko się ładuje,m to będzie na pewno na wyższych wynikach! Ładowanie w dużej mierze zależy od zoptymalizowanych zdjęć umieszczonych na stronie!

Zobacz czym jest optymalizacja SEO!

OPTYMALIZACJA SŁÓW KLUCZOWYCH

Czy Twoja strona www, tzn. teksty na niej są dostosowane do słów kluczowych, które opisują Twoją branżę? Trzeba przeprowadzić analizę i dobrać nowe słowa kluczowe pod Twoją branżę!

Sprawdź optymalizację SEO!

OPTYMALIZACJA TEKSTÓW

Po ustalonych słowach kluczowych, przyglądamy się tekstom na Twojej stronie i konkurencji. Tylko dobrze napisane teksty doprowadzą klienta do zakupy Twojej usługi! Istotna sprawa!

Dowiedz się czym jest copywriting – pisanie tekstów!

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

wizytówka google

Wizytówka Google

Czy potrzebuję wizytówki Google?

Chcesz, aby klienci znaleźli Twoją firmę? Wiesz, że klient częściej wejdzie na wizytówkę Google w celu znalezienia podstawowych informacji niż na stronę www Twojej firmy.
Pewnie nie raz szukasz w wizytówkach Google!

Zajmiemy się tym! Dowiedz się więcej o usłudze

WIZYTÓWKA GOOGLE

zarządzanie social media

Social Media

Czy potrzebuje prowadzić social media?

Chcesz dotrzeć do nowych klientów? Chcesz szybko poinformować swoich klientów o nowej usłudze? Może chcesz zwyczajnie szybko komunikować się ze swoimi klientami?
Twój klient żyje w social mediach i tego nie zmienisz!

Zgłoś się do nas! Poczytaj o usłudze

SOCIAL MEDIA

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI