OPTYMALIZACJA SEO

WYBIJ SIĘ NA PIERWSZE POZYCJE W GOOGLE

Optymalizacja SEO to proces przygotowania strony www pod wyszukiwarki i ich algorytmy. Na ten proces składa się wiele innych czynności takich jak analiza kodu, minifikacja stylów CSS i skryptów JS, cache strony, optymalizowanie kodu HTML i wiele innych. Nie będę rozpisywał się nad tym procesem, bo na ten temat można napisać książkę, która po wydaniu będzie najprawdopodobniej już nieaktualna po części, tak szybko zmieniają się zasady gry! Skupmy się jednak nad zyskami, bo pewnie on bardziej Cię interesują, bo to one przyniosą odpowiednie korzyści! 

Optymalizacja SEO to podstawa przy tworzeniu stron www!

WYBIERZ USŁUGĘ

OPTYMALIZACJA SEO I ZYSKAJ

optymalizacja seo prędkość ładowania strony www

SZYBKIE ŁADOWANIE

Optymalizacja SEO to podstawa przy skracaniu czasu ładowania! Dobrze przeprowadzana optymalizacja SEO poważnie przyspieszy ładowanie strony, a Twój klient otrzyma informację prawie od razu. Skorzystaj z usługi!

optymalizacja seo wyższa pozycja w wyszukiwarce google

WYŻSZĄ POZYCJĘ

Dzięki skróconemu czasowi ładowania strony www wyszukiwarki uznają Twoją stronę za zadbaną i podniosą jej pozycję! Wszyscy Twoi przyszli klienci będą mogli szybciej Cię odnaleźć. Wyższa pozycja w Google wpływa bezpośrednio na zyski!

optymalizacja seo wyższa sprzedaż w firmie

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

Bardzo ważny zysk z inwestycji w usługę optymalizacja SEO to właśnie zysk sprzedażowy! Wyższa pozycja w wyszukiwarce, gwarantuje, że klient częściej wejdzie na Twoją stronę. Zastosuj jeszcze copywriting!

NAJWIĘKSZY BŁĄD POPEŁNIANY PRZEZ FIRMY

Wiele firm wydaje tysiące na kampanie reklamowe w różnych e-mediach takich jak: Facebook, Instagram, Google Ads czy nawet LinkedIn. Rezultaty są na poziomie zwrotu z inwestycji lub troszkę na plus. Agencje marketingowe nie przeprowadzają audytu strony www przed rozpoczęciem kampanii, bo zwyczajnie się na tym nie znają. Kampania poszła, są wejścia na stronę, budżet kampanii się kończył, a Ty zarobiłeś zaledwie na waciki! Zastanawiasz się czy w ogóle warto robić kampanię? 

WARTO! Najpierw jednak wytłumaczę co się stało!

Najprawdopodobniej z powodu wolno ładującej się strony www, klient nie chciał czekać na jej wyświetlenie. Oczywiście mogą być również inne powody tej sytuacji, jednak o tym pisze na innych stronach – audyt strony www, copywriting – pisanie tekstów.

CO ROBIMY W RAMACH USŁUGI OPTYMALIZACJA SEO

OPTYMALIZACJA PAGESPEED

To będzie nasz wyznacznik do działania! Czym niższa wartość czasu ładowania strony, a co za tym idzie wyższa ocena strony www przez Google tym lepiej wykonana jest optymalizacja SEO dla strony www! 

OPTYMALIZACJA KODU

Następny krok to optymalizacja kodowania Twojej strony WWW. Tak,trzeba zajrzeć do wnętrzności Twojej strony i zobaczyć jak się generuje, czy może generuje jakieś błędy np. 404 lub błędy JavaScript! 

OPTYMALIZACJA CSS

Następny etap to optymalizacja stylów CSS na Twojej stronie www. To dzięki temu strona wyświetla się prawidłowo lub nie. Style CSS tez mogą porządnie opóźnić ładowanie strony www!

OPTYMALIZACJA JS

JavaScript dzisiaj chyba jest na wszystkich stronach www. Niestety często jest źle napisany, generuje wiele błędów, co powoduje zwiększenie czasu ładowania strony. Trzeba te błędy koniecznie wyeliminować!

OPTYMALIZACJA PAMIĘCI PODRĘCZNEJ

Dużo stron www niestety zapomina o tak ważnej rzeczy jaką jest pamięć podręczna strony www! Dzięki niej strony o wiele szybciej się wyświetlają na przeglądarce klienta, ponieważ korzystają z pamięci przeglądarki!

OPTYMALIZACJA ZDJĘĆ

A to już wręcz nagminna sprawa, brak optymalizacji zdjęć! Tak, często się spotykamy z tym, że zdjęcia „ważą” bardzo dużo, nawet po 4 MB, a to wręcz nie dopuszczalne, aby taki plik był na stronie www!

OPTYMALIZACJA WORDPRESS

Optymalizacja całego silnika CMS (Content Management System) powinna również być zrealizowana! Bez niej cała optymalizacja SEO może nie zadziałać, to nasz główny silnik, który utrzymuje w ryzach całą stronę www, dba o jej bezpieczeństwo.

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

audyt stron www

Audyt strony WWW

Czy muszę zrobić audyt strony www?

Spada ilość nowych klientów? Robisz kampanie marketingowe, widzisz ruch na stronę, ale nie ma sprzedaży? Sprawdź współczynnik odrzuceń? Pewnie wysoki!
Coś dzieje się z Twoją stroną! Trzeba to sprawdzić!

Zrobimy to dla Ciebie! Poczytaj o usłudze

AUDYT STRONY WWW

copywriting - pisanie tekstów www

Copywriting - pisanie tekstów

Czy muszę zastosować copywriting?

Czy Twoja strona jest martwa? Brak jej ikry? Opis Twojej usługi/produktu jest nijaki? Niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji? Musisz to zmienić!
Klient szuka wartościowych opisów usługi, by zdecydować!

Napiszemy dla Ciebie! Poczytaj więcej o usłudze

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI