COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

OPTYMALIZACJA TEKSTÓW POD SEO

Copywriting – pisanie tekstów na stronę www to usługa, która pomoże z brakiem aktywnego klienta na Twojej stronie www. Optymalizacja tekstu pod SEO oraz klienta to bardzo ważna czynność i wcale nie łatwa do uzyskania. Dlatego stworzyliśmy usługę copywriting – pisanie tekstów na stronę www, aby pomóc Tobie w realizacji celów!

Ile razy zrezygnowałeś z zakupu produktu lub usługi, gdy okazało się, że nie znalazłeś w opisie tego czego szukałeś? Strona www to jeden z pierwszych i podstawowych kanałów kontaktu klienta z Twoją firmą. Jak zawalisz teksty na stronę www, to Twoja sprzedaż będzie niższa, nie tylko z tego powodu, że klient zrezygnuje z zakupu u Ciebie, ale również z obniża się ruch na Twojej stronie! Oprócz oceniania treści prze klienta, ocenia je algorytm Google i w zależności od jego oceny albo ludzie będą Cię znajdować albo zostaniesz zasypany innymi stronami internetowymi i znikniesz w ich cieniu, ponieważ wyszukiwarka nie ustawi Cię na wyższych pozycjach. Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest usługa copywriting – pisanie tekstów na stronę www.

WYBIERZ USŁUGĘ

COPYWRITING I ZYSKAJ

copywriting pisanie tekstów wartościowe teksty

WARTOŚCIOWE TEKSTY

Wartościowe teksty pomagają Twoim sprzedawcą w sprzedaży, ponieważ to dzięki nim klient skontaktuje się z Tobą w celu skorzystania z oferty!

copywriting pisanie tekstów teksty SEO friendly

TEKSTY SEO FRIENDLY

SEO Friendly oznacza, że wyszukiwarki internetowe oceniają Twoje treści na stronę za wartościowe i dzięki temu wyszukiwarki podnoszą Twoją pozycję!

copywriting pisanie tekstów więcej klientów

WIĘCEJ KLIENTÓW

Te dwa wcześniejsze zyski, przekładają się bezpośrednio na większą sprzedaż, ponieważ więcej klientów Cię odnajduje w gąszczu stron internetowych!

DLACZEGO KLIENCI NIE KUPUJĄ NA STRONIE?

Zrobiłeś kampanie Google AdWords, wydałeś 20000 zł, ruch na stronie w ciągu miesiąca 10000 potencjalnie nowych klientów! Statystycznie powinno być około 100 nowych klientów, którzy kupią, a jest zaledwie 20. Hmm co się stało? Przyczyn mogło być kilka, wolno ładująca się strona www, błędne założenia co do klienta docelowego lub brak dobrze napisanego tekstu, jego sformatowania, jego czytelność na urządzeniach mobilnych, itp! Jedną z usług, które w takiej wtopie powinieneś zastosować to audyt strony www, a po audycie najprawdopodobniej copywriting, bo on w dużej mierze działa na sprzedaż w firmie. Przestań tracić pieniądze, zrealizuj usługę optymalizacja tekstów i stwórz teksty SEO Friendly. 

CECHY ŹLE NAPISANEGO TEKSTU

SPRAWDŹ BŁĘDY NAPISANYCH TREŚCI NA TWOJEJ STRONIE

NIE PISZ ZAKLĘĆ

Frazy „Firma z tradycjami”, „najlepsza”, „najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb”, „idealna na Twoje potrzeby” to zaklęcia, które mówią ok, ale nic nowego nie powiedziałeś, jesteś jak milion innych firm. 

Jak to mogę naprawić? 

Daj mierzalny przykład lub zleć to nam!

TEKSTY POD ROBOTA

Teksty pisane pod roboty wyszukiwarek, przeważnie nasiąknięte są samymi słowami kluczowymi, Przez chwilę pozycja w wyszukiwarkach jest wyższa, ruch się wzmaga i co? ZONK! Klienci nie kupują!

Mam tak właśnie, jak to zmienić?

Optymalizacja tekstów pod klienta!

NIE PRZEBARWIAJ TEKSTU

Używanie przymiotników w najwyższym stopniu już tylko pasuje niewielkiej grupie! Większość klientów już na to nie reaguje, zna te zabiegi i stąd zmniejsza się sprzedaż! Lepiej używać liczb chcąc podkreślić cechę!

Ale jak to zrobić?

Musisz sięgnąć do statystyk albo my to zrobimy!

NIE ZAPOMINAJ O SŁOWACH KLUCZOWYCH

Masz super napisany tekst, podoba Ci się, ale brakuje słów kluczowych, Twoi klienci nie znajdują Cię pod  słowami kluczowymi, które określają istotę Twojego biznesu, a Ty nie masz sprzedaży!

Jak to naprawić?

Optymalizacja tekstów pod SEO!

TRUDNE TREŚCI

Twoje teksty na stronę napisane są w taki sposób, że zrozumie je tylko człowiek, który siedzi w Twojej branży? Super masz fachowe teksty, ale niezrozumiałe dla zwykłego użytkownika!

Chcę to zmienić!

Wybierz usługę copywriting – pisanie tekstów!

BRAK FORMATOWANIA TEKSTU

Teksty napisane są super, a klient nie spędza na stronie dłużej niż 5 do 15 sekund? Przyczyną może być również źle sformatowany tekst. Brak podziałów z pod tytułami, długie akapity, brak przejrzystości tekstu!

Mam tak! Chcę to zmienić!

Skorzystaj z usługi copywriting – pisanie tekstów!

I WIELE WIĘCEJ

Pozwól, że zostawimy sobie coś dla nas, bo przecież też musimy mieć pracę 😉 

Wybierz usługę copywriting – pisanie tekstów!

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

audyt stron www

Audyt strony WWW

Czy muszę zrobić audyt strony www?

Spada ilość nowych klientów? Robisz kampanie marketingowe, widzisz ruch na stronę, ale nie ma sprzedaży? Sprawdź współczynnik odrzuceń? Pewnie wysoki!
Coś dzieje się z Twoją stroną! Trzeba to sprawdzić!

Zrobimy to dla Ciebie! Poczytaj o usłudze

AUDYT STRONY WWW

optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Czemu potrzebuję usługi optymalizacja SEO?

Piszesz wartościowe teksty i nadal Twoja strona nie jest na początku wyszukiwań Google? Masz duży ruch na Twoją stronę, ale też masz duży współczynnik odrzuceń?
Prawdopodobnie strona wolno się wgrywa lub źle wyświetla.

Naprawimy to dla Ciebie! Przeczytaj więcej o usłudze

OPTYMALIZACJA SEO

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI