AUDYT STRONY WWW

ZYSKAJ ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Audyt strony www to usługa dla firm, które mają już stronę internetową. Zrobiłeś super stronę, zapłaciłeś za nią duże pieniądze? A ona jest martwa? Nie przynosi ruchu i oczekiwanej sprzedaży? Nie wiesz co jest nie tak? Agencja, realizująca Twoją stronę www zapewnia Cię, że strona internetowa jest dobrze zrobiona?

Zrobimy dla Ciebie audyt strony www i sprawdzimy co w trawie piszczy!

Pełna analizy strony www, jej ruchu, skąd przychodzi, na jakie słowa kluczowe ludzie ją odnajdują, sposób kodowania, optymalizacja SEO. Znajdziemy wszystkie popełnione błędy przez Twoją agencję marketingową. Zleć nam audyt strony www i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! 

WYBIERZ USŁUGĘ

AUDYT STRONY WWW I ZYSKAJ

audyt strony www audyt treści na stronie www

ANALIZĘ TREŚCI

Czy wiesz, że źle napisane teksty na stronę www mogą spowodować, że klient nie skusi się na Twoją ofertę? Tak właśnie jest, klient szuka wartości!

audyt strony www analiza kodowania

ANALIZĘ KODOWANIA

Wiele firm nie przejmuje się prawidłowym kodowanie strony www. I to jest błąd, bo wyszukiwarki sprawdzają takie rzeczy, jak brak zasobów czy błędny kod strony!

audyt-strony-www-analiza-seo

ANALIZĘ SEO

Sprawdzimy jak została wykonana optymalizacja SEO. To dzięki niej strona ładuje się szybko, a klient szybciej otrzymuje informację o Twojej ofercie!

KLUCZOWA WIEDZA DLA TWOJEJ FIRMY

Audyt strony www sprawi, że dostaniesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, dlaczego strona www nie sprzedaje? Strona internetowa to kluczowy pracownik Twojej firmy. On wita się z klientami, przedstawia ofertę i odpowiada na ich pytania. On również decyduje, gdzie wyśle Twojego klienta. Powiesz, że tak nie jest? 

To zastanów się przez chwilę, czy skorzystałbyś z oferty firmy, gdzie pracownik będzie nie chętnie odpowiadać na Twoje pytania (wolno wgrywająca się strona), jak już odpowie, to jakoś tak na okrętkę i okaże się, że ten pracownik nie ma pojęcia co robi ich firma (brak wartościowych konkretnych treści na stronie), a w końcowym efekcie widać, że w firmie szaleje chaos i nieporządek, jest brudno i ponuro (źle wyglądająca strona www).Jaka jest Twoja odpowiedź?

Odpowiedz sobie teraz, gdzie klient wchodzi najpierw, gdy szuka Twojej oferty w internecie?

Audyt strony www - badane parametry

WSZYSTKIE PARAMETRY MAJĄ OGROMNE ZNACZENIE

PRĘDKOŚĆ ŁADOWANIA STRONY WWW

Prędkość ładowania strony www ma kluczowe znaczenie dla pozostania klienta na Twojej stronie, a przede wszystkim ładowanie na mobilnych urządzeniach. Klienci, odwiedzający strony www robią to w 90% z urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet.

OPTYMALIZACJA SEO

Na prędkość ładowania strony www bezpośrednio przekłada się prawidłowo zrealizowana optymalizacja SEO (Search Engine Optimization). Źle zrealizowana lub w ogóle nie wykonana, będzie bezpośrednio wpływać na wolne wgrywanie się Twojej strony www.

OPTYMALIZACJA ZDJĘĆ

Kolejny parametr wpływający na prędkość ładowania strony www. Brak optymalizacji zdjęć to poważny błąd! Gdy wrzucasz na stronę samodzielnie zdjęcia, to z pewnością nie robisz optymalizacji zdjęć, bo zwyczajnie nie umiesz lub nawet nie wiesz, że trzeba.

OPTYMALIZACJA TEKSTÓW

Ten parametr jest troszkę abstrakcyjny lecz do zmierzenia statystycznie. Jesteśmy wstanie ocenić, czy dany tekst jest atrakcyjny dla Twojego, dzięki któremu zdecyduje się kupić od Ciebie przedstawioną mu ofertę.Dodatkowo sprawdzimy jak użyte są słowa kluczowe.

REZPONSYWNOŚĆ STRONY WWW

Kolejny bardzo ważny parametr dla klienta i jego chęci eksplorowania Twojej strony www. Pomyśl sobie, że czytasz stronę www wciąż ją przesuwając w prawo, by przeczytać jej treść do końca. Brzmi absurdalnie? Niestety, do dzisiaj istnieją takie strony.

KODOWANIE

Kodowanie strony www, czyli sposób programowania strony ma również znaczenie na prędkość ładowania strony www. A dlaczego? Już tłumaczę. Zbyt dużo zbędnego kodu powoduje wolne wgrywanie się strony, ponieważ tworzenia widoku strony jest opóźnione. 

STYLE CSS

Style CSS, czyli dzięki temu widzisz biały tekst, a nie czarny. Ten parametr również może namieszać. Błędy w stylach mogą spowodować złe wyświetlanie się strony co bezpośrednio przełoży się na efektywność działania Twojego klienta na stronie www.

JAVASCRIPT

Kolejny parametr, który nieźle może namieszać. To automatyczne skrypty, które realizują jakąś funkcję na Twojej stronie, np: wyświetlają komunikat o plikach Cookie. Uwierz mi, jest tego o wiele więcej. Gdy to nie działa prawidłowo, to strona też nie działa!

POZYCJA TWOJEJ STRONY WWW

Wszystkie wyżej wymienione parametry, choć nie jedyne, mają ogromne znaczenie w pozycjonowaniu strony www. Natomiast pozycjonowanie strony www bezpośrednio przekłada się na wyższą pozycję w wyszukiwarce Google, a to zaś bezpośrednio przekłada się na większy ruch Twoich klientów na Twoją stronę, a to przekłada się znów bezpośrednio na Twoją sprzedaż.

Potrzebujesz architekta Twojej strony www, aby wszystko poukładać jak trzeba!

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Dlaczego muszę mieć stronę WWW?

Gdzie przyszły klient będzie mógł znaleźć Twoje usługi? Na pewno nie będzie ich szukał w gazecie, no może ktoś się jeszcze taki znajdzie! Podejrzewa, że Ty tego nie robisz?
Pokaż się światu i powiedz mu, że jesteś tutaj!

Przygotujemy projekt strony dla Ciebie! Dowiedz się o usłudze

PROJEKTOWANIE STRON WWW

copywriting - pisanie tekstów www

Copywriting - pisanie tekstów

Czy muszę zastosować copywriting?

Czy Twoja strona jest martwa? Brak jej ikry? Opis Twojej usługi/produktu jest nijaki? Niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji? Musisz to zmienić!
Klient szuka wartościowych opisów usługi, by zdecydować!

Napiszemy dla Ciebie! Poczytaj więcej o usłudze

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI