WIZYTÓWKA GOOGLE

CZY WARTO JĄ POSIADAĆ?

Posiadanie wizytówki Google oraz administracja wizytówką Google to dzisiaj absolutne MUST HAVE!  Wizytówka Google dobrze prowadzona ma szanse szybciej się wypozycjonować niż Twoja strona www. Klienci coraz częściej szukają produktów i usług na mapach Google, gdzie wizytówka Google się wyświetla, jednak nie tylko na mapach Gogole, wpisując słowo kluczowe usługi lub produktu, w wynikach Google pojawia się mapka wraz z lokalnymi 3 pierwszymi stronami, które tą usługę lub produkt sprzedają. Brak posiadania wizytówki Google, to tak jakby się nie istniało w przestrzeni publicznej, a chyba na to sobie nie chcesz pozwolić?

WYBIERZ USŁUGĘ

ADMINISTRACJA WIZYTÓWKĄ GOOGLE I ZYSKAJ

administracja wizytówką google widoczność w sieci

WIDOCZNOŚĆ W SIECI

Dbamy o to, aby Twoja strona zawsze wyświetlała się prawidłowo, a wszystkie jej podzespoły wyświetlały się w odpowiedni sposób na każdym ekranie.

administracja wizytówką google regularne wpisy

REGULARNE WPISY

Dzięki kopi bezpieczeństwa oraz monitoringowi strony www, jesteś pewien, że czuwamy nad Twoim majątkiem. Możesz spać spokojnie!

administracja wizytówką google aktualne informacje

AKTUALNE INFORMACJE

Zaoszczędzony czas na administracji stroną www możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy lub na nawiązywanie kolejnych przyjemnych znajomości.

NIE TRAĆ CZASU NA ADMINISTRACJĘ

Jak każde medium internetowe, wizytówka Google również wymaga administracji. Oprócz ciągłego aktualizowania informacji o firmie takich jak godziny otwarcia, dane kontaktowe czy produkty i usługi, to również w tym medium trzeba prowadzić komunikację z Twoim klientem, tj, odpisywanie na opinie czy pisanie tekstów, wpisów, bloga na Twojej wizytówce Google. To dzięki tej ostatniej usłudze Twoja wizytówka zaczyna się pozycjonować. Oczywiście bez pozytywnych opinii ani rusz, o to też musimy zadbać, by Twój klient zostawił opinię na Twojej wizytówce Google. Jest wiele sposobów, aby zachęcić klienta do tego! Nie trać czasu na coś czego musisz się uczyć, a skup się na tym co potrafisz i jest to Twoją pasją, a my zadbamy, aby Twoja wizytówka była atrakcyjna!

TYM BĘDZIEMY DLA CIEBIE ZARZĄDZAĆ

AKTUALIZACJA INFORMACJI

W ramach usługi administracja wizytówką Google zarządzamy Twoimi podstawowymi informacjami o firmie. Wśród informacji aktualizujemy godziny otwarcia, zmieniamy lub dokładamy produkty, wprowadzamy opis firmy i inne informacje o Twojej firmie!

PISANIE POSTÓW

Wizytówka Google to również copywriting postów lub jak kto woli wpisów! Bez tego wizytówka jest pusta, a klient nie może zaznajomić się już na Twojej wizytówce z Twoją fachową wiedzą. Nie warto powielać wpisów z bloga strony www, do wizytówki Google!

ODPOWIEDŹ NA OPINIE

Gdy zaczniesz zbierać opinie od swoich klientów, to warto również za nie podziękować, to taki dobry zwyczaj, który konsekwentnie powinien być realizowany. Dzięki temu klient czuje się zauważony i jeszcze chętniej wróci do Ciebie po kolejny produkt lub usługę, którą sprzedajesz! 

WPROWADZANIE ZDJĘĆ

Tak jak ludzie lubią czytać, tak też ludzie lubią oglądać zdjęcia w internecie. Warto więc również nie zapomnieć o tym aspekcie działań podczas prowadzenia wizytówki Google i my o tym nie zapominamy! Skorzystaj z usługi administracja wizytówką Google i skup się na biznesie

CENY PAKIETÓW

ADMINISTRACJA WIZYTÓWKĄ GOOGLE

Dobrze prowadzona wizytówka Google wspiera biznes i pomaga w sprzedaży produktów lub usług Twojej firmy!

Zyskaj czas na rozwój swojej firmy, a my zadziałamy aby rozwinąć Twoją wizytówkę Google!

BASIC

Administracja wizytówką Google
199PLN / m-c
 • 1 wpis/m-c
 • 1 zdjęcie/m-c
 • Odpowiedź na opinię
 • Zmiany w informacjach
 • Wsparcie rozwoju wizytówki Google
 • Statystyki wizytówki Google
 • Czas odpowiedzi - 72 godziny

PREMIUM

Administracja wizytówką Google
599PLN / m-c
 • 8 wpisów / m-c
 • 8 zdjęć / m-c
 • 10x odpiszemy na opinię
 • 4 rg / m-c - aktualizacja informacji
 • Wsparcie rozwoju wizytówki Google
 • Statystyki wizytówki Google
 • Czas odpowiedzi - natychmiast

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

administracja stroną www

Administracja stroną internetową

Czy potrzebna Ci jest administracja stroną www?

A czy Twoja strona jeszcze działa? A może została już zhakowana i haker właśnie kradnie pieniądze Twoim klientom, gdy Ci płacą za Twoje usługi/produkty, których nie dostaną?
Wiesz kto będzie za to odpowiedzialny? No niestety TY

Ochronimy Ciebie! Dowiedz się więcej o usłudze

ADMINISTRACJA STRONĄ INTERNETOWĄ WWW

copywriting - pisanie tekstów www

Copywriting - pisanie tekstów

Czy muszę zastosować copywriting?

Czy Twoja strona jest martwa? Brak jej ikry? Opis Twojej usługi/produktu jest nijaki? Niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji? Musisz to zmienić!
Klient szuka wartościowych opisów usługi, by zdecydować!

Napiszemy dla Ciebie! Poczytaj więcej o usłudze

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI