ADMINISTRACJA STRONĄ WWW

ZYSKAJ SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Administracja stroną www to usługa, która ma zadbać o to, aby strona była zawsze dobrze wyświetlana na każdym urządzeniu dzięki realizacji aktualizacji każdej wtyczki, szablonu oraz CMS przez naszą firmę. To właśnie dzięki aktualizacji, Twoja strona jest bezpieczna przed włamaniem, bo na bieżąco usuwane są w niej usterki związane z dziurami, dzięki którym, haker mógłby spróbować przejąć Twoją stronę www. W usłudze w wybranym wariancie otrzymujesz jeszcze kopię bezpieczeństwa oraz dostosowanie strony do aktualnych wymagań stawianych przez algorytmy Google. 

WYBIERZ USŁUGĘ

ADMINISTRACJA STRONĄ WWW I ZYSKAJ

administracja stroną www bezawaryjność strony www

BEZAWARYJNOŚĆ STRONY

Dbamy o to, aby Twoja strona zawsze wyświetlała się prawidłowo, a wszystkie jej podzespoły wyświetlały się w odpowiedni sposób na każdym ekranie.

administracja stroną www bezpieczeństwo strony www

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki kopi bezpieczeństwa oraz monitoringowi strony www, jesteś pewien, że czuwamy nad Twoim majątkiem. Możesz spać spokojnie!

administracja strona www - oszczedność czasu

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zaoszczędzony czas na administracji stroną www możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy lub na nawiązywanie kolejnych przyjemnych znajomości.

UCHROŃ SIĘ PRZED POWAŻNYMI KONSEKWENCJAMI

Zatrudnienie profesjonalistów to Twój sukces. Pozwól, że przejmiemy zadania związane z administracją stroną internetową i zapewnimy ciągłość działania Twojej stronie WWW czy blogowi. Administracja stroną internetową to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej strony, a co za tym idzie – bezpieczeństwo Twojej firmy. Odpowiednio administrowana strona WWW może liczyć na skuteczną ochronę przed atakami hakerskimi, które często doprowadzają do wycieków danych lub wyłudzenia pieniędzy. Zdecydowanie warto zadbać o ten aspekt, aby nie narażać swojej firmy na straty i różnego rodzaju problemy. W usłudze administracja stroną internetową otrzymujesz również wykonywanie kopii zapasowych, dzięki którym uchronisz się przed stratą tego, co do tej pory osiągnąłeś

Twoja strona internetowa bez opieki?

SPRAWDŹ CO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, GDY POZOSTAWISZ STRONĘ WWW BEZ OPIEKI!

Włamanie na stronę!

Strona internetowa, która została bez opieki niestety narażona jest na włamanie, które oznaczać może wykonanie na nowo strony WWW. Jednak to nie jest największy problem.

Haker, który włamie się na Twoją stronę WWW może ją wykorzystać do rozsyłania spamu (niechcianej poczty).

Może przekierować do identycznej Twojej strony WWW na jego serwerze, gdzie będzie pobierał online opłaty za Twoje usługi, choć Ty nie będziesz miał tego na swojej stronie.

Może stworzyć na Twojej stronie podstrony z linkami do treści pornograficznych lub chcieć wykradać dane Twoich klientów.

Zabezpiecz się przed tym i skorzystaj z usługi administracja stroną www

BŁĘDNE WYŚWIETLANIE SIĘ STRONY WWW!

80% firm na rynku polskim nie ma czasu zaglądać na swoją stronę internetową, przez co nie wie jak aktualnie wyświetla się ich strona www. 

Błędne wyświetlanie się strony www może spowodować, że Twoi klienci nie dotrą do Twojej usługi, bo zwyczajnie im się nie wyświetli lub będzie się źle wyświetlać, co spowoduje, że klient nie uzna Cię za profesjonalistę w dziedzinie Twoich usług.

Dobrze wyświetlająca się strona WWW to podstawa działania biznesu. To jak pierwsze wrażenie, które robi się tylko pierwszy raz 🙂

Powiesz, klienci nie szukają Twoich usług na stronie WWW, ja też tak myślałem kiedyś, ale przekonałem się o tym sam osobiście.

Skorzystaj z usługi administracja stroną www, zawsze będziesz pewien, że Twoja strona www wyświetla się prawidłowo.

 

KRADZIEŻ DOMENY

Nastąpiło włamanie na Twoją stronę WWW i haker postawił sobie identyczną stronę jak Twoja z tym, że podszywa się pod Twoją firmę i pobiera opłaty za Twoje usługi, które nigdy nie zostaną zrealizowane. Brzmi groźnie? To bardzo realna groźba.

Niedawno zdarzyło się to osobie, która wynajmuje pokoje w swoim hotelu. Strona internetowa była jego, jednak haker dopisał parę skryptów, w których klient mógł bookować pokój w jego hotelu, jednak pieniądze nie trafiały do Pana, lecz do hakera. 

Skąd wiemy, bo sami zgłosiliśmy tą sytuację temu Panu, gdy szukaliśmy noclegu na imprezę integracyjną. 

Nie czekaj dłużej, śpij spokojnie wybierając usługę administracja stroną www.

SPADEK WYDAJNOŚCI STRONY WWW

Czas leci do przodu i nie czeka na nikogo. Jeżeli nie nadążasz, to nie jego problem. Każdego miesiąca zmieniają się wymagania odnośnie stron internetowych, ich optymalizacji oraz treści, które są brane pod uwagę do pozycjonowania.

Jeżeli Twoja strona wypozycjonowała się i przestałeś dbać o jej jakość i wydajność, to na pewno szybko stracisz pozycję i ludzie przestaną Cię odnajdować.

Czy wiesz, że Twoi klienci w 90% przeglądają Twoją stronę przez telefon komórkowy? Tak właśnie jest, a jeżeli Twoja strona nie załaduje się w kilka sekund, to już 50% odwiedzających rezygnuje z odwiedzin.

Nie pozwól na to, administracja stroną www jest własnie dla Ciebie.

BRAK OPTYMALIZACJI SEO

Po pewny czasie Twoja strona potrzebuje ponownie optymalizacji SEO, ponieważ każdego miesiąca zmieniają sie algorytmy, wg których Google pozycjonuje Twoją stronę WWW.

Brak czuwania nad tym procesem powoduje, że zamiast zyskiwać swoich klientów, zaczynasz ich tracić. Nawet stali klienci, znajdą wreszcie sobie zastępstwo za Ciebie. 

Nie pozwól na to, skorzystaj w tej chwili z usługi administracja stroną www.

 

KOŃ TROJAŃSKI

Haker włamał się na Twoją stronę zainstalował sobie konia trojańskiego na Twojej stronie i teraz, każdy kto wejdzie na Twoją stronę zostaje zainfekowany np. keyloggerem, czyli haker z czytuje wszystko co klient Twój pisze na telefonie czy komputerze.

W ten sposób może dostać sie do kont bankowych i okraść Twoich klientów. Twoi klienci wreszcie dojdą, gdzie im to się stało i będą oczekiwać od Ciebie odszkodowania. 

Nie pozwól na to, skorzystaj już teraz z usługi administracja stroną www.

CENY PAKIETÓW

ADMINISTRACJA STRONĄ WWW

Dobrze prowadzona strona WWW to wizytówka Twojej firmy. Domyślam się, że nie masz czasu na opiekę nad Twoją stronę internetową.

Uchroń się przed stratą czasu oraz pieniędzy i powierz administrację specjalistom!

BASIC

Administracja strony www
299PLN / m-c
 • 1 akt/m-c - aktualizacja WordPress
 • 1 akt/m-c - aktualizacja szablonu
 • 1 akt/m-c - aktualizacja wtyczek
 • 2 do 4 kopii bezpieczeństwa miesięcznie
 • 2 do 4 rg/m-c - zmiany w treści strony
 • 1x w miesiącu optymalizacja SEO
 • Wsparcie rozwoju strony www
 • Monitoring strony www
 • Czas odpowiedzi - 72 godziny

PREMIUM

Administracja strony www
1399PLN / m-c
 • Bez limity aktualizacja WordPress
 • Bez limitu aktualizacja szablonu
 • Bez limitu aktualizacja wtyczek
 • 4 kopie bezpieczeństwa miesięcznie
 • 4 rg/m-c - zmiany w treści strony
 • 1x w miesiącu optymalizacja SEO
 • Wsparcie rozwoju strony www
 • Monitoring strony www
 • Czas odpowiedzi - natychmiast

USŁUGI REALIZOWANE W RAMACH ADMINISTRACJI STRONĄ WWW

AKTUALIZACJA WORDPRESS

Jak wszystko inne otaczające nas w około wymaga aktualizacji. Brak aktualizacji CMS może spowodować błędne wyświetlanie się strony www lub nawet włamanie na stronę internetową, a to może wiązać się z przykrymi konsekwencjami. Zobacz jak to może się skończyć!

AKTUALIZACJA SZABLONU

Tak sama jak przy aktualizacji Wordpresa, aktualizacja szablonu ma to samo zadanie, sprawić, aby strona www była bezpieczna i wyświetlała się prawidłowo. Brak aktualizacji szablonu, może doprowadzić do zhakowania Twojej strony WWW. Zobacz co Ci może grozić?

AKTUALIZACJA WTYCZEK

Kolejna istotna rzecz, która wymaga aktualizacji. Tak jak w poprzednich usługach, tak w tej również wymagana jest aktualizacja wtyczek użytych do zrealizowania strony www. A dlaczego, dokładnie te same przesłanki co powyżej. Zobacz do czego możesz doprowadzić?

KOPIA BEZPIECZEŃSTWA

Znasz to uczucie jak stracisz ważne dane? Czy z telefonu, czy z zepsutego dysku Twojego komputera? W takich przypadkach dobrze sprawdza się kopia bezpieczeństwa. Dzięki niej nigdy nie stracisz pracy, którą została wykonana na Twoje stronie www!

ZMIANY W TREŚCI STRONY

Zmieniły Ci się godziny otwarcia? Zatrudniłeś nową osobę? Potrzebujesz wprowadzić drobne zmiany w informacjach firmy, wprowadzić aktualności lub cokolwiek nowego na stronę? Dzięki tej usłudze będziesz mógł liczyć na nas. Godziny rozliczane są w 30 min odcinkach.

OPTYMALIZACJA SEO

W ciągu przynajmniej raz zmieniają się wytyczne algorytmów Google w kwestii indeksowania stron internetowych! Dzięki tej usłudze, masz pewność, że dbamy o to, aby Twoja strona zawsze była prawidłowo z optymalizowana pod wyszukiwarki Google.

ROZWÓJ STRONY WWW

Czy nie masz czasu aby gonić za nowinkami i trendami w stronach www? Chcesz, aby Twoja strona cały czas szła z duchem czasu? Żebyś wciąż wyprzedzała konkurencję w kwestii strony www? Ta usługa właśnie o to wszystko zadba.Nie zostaniesz już nigdy w tyłe.

MONITORING STRONY WWW

Monitorujemy witrynę pod kątem zgodności, aby nie było sytaucji, że coś na Twojej stronie nie działa. Sprawdzamy wydajność Twojej strony internetowej, aby Twoim klientom, niezależnie od prędkości łącza, strona ładował się zawsze szybko i prawidłowo.

POSTAW NA PROFESJONALIZM

SPRAWDŹ NASZE INNE USŁUGI

wizytówka google

Wizytówka Google

Czy potrzebuję wizytówki Google?

Chcesz, aby klienci znaleźli Twoją firmę? Wiesz, że klient częściej wejdzie na wizytówkę Google w celu znalezienia podstawowych informacji niż na stronę www Twojej firmy.
Pewnie nie raz szukasz w wizytówkach Google!

Zajmiemy się tym! Dowiedz się więcej o usłudze

WIZYTÓWKA GOOGLE

zarządzanie social media

Social Media

Czy potrzebuje prowadzić social media?

Chcesz dotrzeć do nowych klientów? Chcesz szybko poinformować swoich klientów o nowej usłudze? Może chcesz zwyczajnie szybko komunikować się ze swoimi klientami?
Twój klient żyje w social mediach i tego nie zmienisz!

Zgłoś się do nas! Poczytaj o usłudze

SOCIAL MEDIA

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE USŁUGI